Katarzyna M.

Kilka lat temu uczestniczyłam wypadku komunikacyjnym z udziałem tira, miałam złamane dwie nogi. Uraz psychiczny po zdarzeniu pozostał do dnia dzisiejszego (leczyłam się psychiatrycznie). Dzięki pomocy tej kancelarii i panu Piotrowi udało mi się uzyskać odszkodowanie 780 tysięcy złotych za poniesiony uszczerbek na zdrowiu oraz zadośćuczynienie za leczenie u psychiatry. Na szczęście dzięki rehabilitacji (za któą też kancelaria uzyskała mi zwrot pieniędzy, chodzę).
 Dziękuję bardzo i polecam!

Mikołaj z Lubartowa

Miałem wypadek w którym byłem sprawcą. Wyjechałam motocykliście, bo go nie zauważyłem. Niestety pociągnęło to mi z OC, ale co ciekawe pasażerowie, którzy ze mną jechali dostali odszkodowania i dość wysokie, jedne miał złamaną rękę i otłuczenia, drugi noga i miednica. I chciałbym podziękować panu Pawłowi za udzieloną szybką pomoc pasażerom, którzy ucierpieli z mojego powodu.

Jessika N. Bytom

W tym roku miałam wypadek na drodze obok mojej wsi, którego niebyłam sprawcą !!! Prubowałam walczyć razem z nażyczonym by mi pieniondze ten co zrobil zapłacił mi tak śmiesne pieniąszki że nawet nie straczyło mi na rechabilitanta !!! bo za szkodę na samochodzie mi normalnie wyplacili. Straszyli mnie, ze mogę sprawe dac do sondu, to ich prawnicy się tym zajma.

BYłam załamana i weszłam w google i znalazłam tą kancelarię. Od razu zareagowali i wypłacił mi oni pieniondze, ale ta kancelaria nieodpuszcza!!! Dalej walczyli o moja godnosc i dostałam znowu kolejne pieniąszki. Nawet nie wiedzialam ze ze tak niewielkie uszkodzenia typu ręka i noga w gipsie można dostać prawie 115 000!!! Z całego serca polecam, na prawdę gdyby nie to ze zaczelam szukać to bym pewnie zostala z 4 tysiącami od nich. POLECAM! POLECAM ! POLECAM!

Marek Częstochowa

Ja napiszę tyle ful profeska. Mialem wypadek, auto do kasacji moim zdaniem, ale gościa z OC nie.  Mialem tez zlamania i niewielkie obrazenia. Weszlem w internet i oni wyskaoczyli, zadzownilem i nawet mi auto za darmo podstawili. 

pozniej donioslem im dokumenty z pobytu w szpitalu. Dostalem 43 tysiące i jeszcze dopłatę do samochodu. A samochod i tak kupilem jeszcze lepszy niż miałem.

Szybko i sprawnie i nie brali zadnych pieniedzy przed odzyskaniem odszkodowania jak to w innych bylo jak dzownilem. Polecam – full profeska!

5 Comments

 • Kamila

  Byłam Poszkodowana w wypadku komunikacyjnym i dzięki tej Firmie otrzymałam odszkodowanie, z którego jestem zadowolona. Ponadto profesjonalna obsługa i kontakt na bieżąco z pracownikiem. Szczerze polecam.

 • Stefania

  Przechodząc przez przejście dla pieszych zostałam potrącona przez samochód. Wnuczek powiedział mi, że mogę się starać o odszkodowanie i polecił mi tą właśnie kancelarię. Był to bardzo dobry wybór – miło, profesjonalnie i uczciwie. Każdemu należy się taka pomoc po tak ciężkich przeżyciach.

 • Natalia H.

  Z czystym sumieniem mogę polecić powierzenie sprawy tej firmie. W 2018 r. zostałam potrącona. Stan tragiczny, kilka operacji, długa hospitalizacja. Jeszcze w szpitalu zainteresował się mną przedstawiciel jednej z firm odszkodowawczych, obiecał zająć się wszystkim a co najważniejsze uzyskać pieniądze na leczenie od sprawcy. Tak padłam ofiarą. Będąc na silnych lekach podpisałam umowę i tak z przyznanego odszkodowania 50 000zł firma … ! zabrała mi ponad połowę i podziękowała za współpracę. Załamałam się, bo czekało mnie jeszcze długie leczenie, prywatne zabiegi, sama nie byłam w stanie nic koło siebie zrobić, potrzebowałam pomocy . Pani rehabilitantka poleciła mi spróbować jeszcze powierzyć sprawę właśnie Kancelarii AE, bo dużo dobrego o niej słyszała od pacjentów. I szczerze dziękuję jej za to…tam otrzymałam jasno informacje jakie pieniądze mi się należą, jak będzie wyglądała dalej sprawa, co mi się należy i co najważniejsze ustalono ze mną uczciwe warunki!! Leczenie czeka mnie długie ale chociaż jestem spokojna. Dziękuję!

 • Jolanta P.

  Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii, prefesjonalna obsługa i skuteczność dziękuję bardzo za pomoc i wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.